Najczęściej kupowane

Wyświetlane 61 - 66 z 66 wszystkich produktów
na stronę

15,30 zł 18,00 zł
Winiary – historyczny obszar na terenie Poznania, którego nazwa pochodzi od niegdysiejszych wytwórni win. Wyjątkowy brelok dla wszystkich jego mieszkańców :)

15,30 zł 18,00 zł
Dzielnica Poznania, której mieszkańcy mogą pochwalić się największym parkiem miasta, będącym jednocześnie pomnikiem historii - przekształconym ze zrujnowanego po II wojnie światowej Fortu Winiary - Cytadelą :) Niezbędny gadżet każdego mieszkańca tej wyjątkowej dzielnicy! :)

13,60 zł 16,00 zł
Yorkshire terrier - żywotne i odważne psiaki, które potrafią postawić na swoim;)

15,30 zł 18,00 zł
Brelok Żoliborz z kolekcji Dzielnice Warszawy. Uwzględniając powierzchnię Żoliborza, to najmniejsza z warszawskich dzielnic. Jej nazwa wywodzi się od francuskiego 'Joli Bord', tłumaczonego jako 'Piękny Brzeg'. To tu znajduje się Cmentarz na Powązkach.

13,60 zł 16,00 zł
'Owady Polski" to kolejna autorska kolekcja marki Stalowy Borys. Brelok Żuk to pierwszy z serii sympatycznych stworzonek, który został wybrany jako borysowy model;)

15,30 zł 18,00 zł
Park Kasprowicza z halą widowiskowo-sportową Arena oraz odkrytą letnią pływalnią, Park Wilsona z Palmiarnią Poznańską, muszlą koncertową i bunkrem położonym pod parkiem, Międzynarodowe Targi Poznańskie czy Rynek Łazarski z targowiskiem to tylko część "skarbów" poznańskiego Łazarza... Borysowy brelok to niezwykły upominek dla każdego mieszkańca i miłośnika...